Tamsalu Päevad toimuvad 10.-12. septembrini

Tamsalu Päevad toimuvad traditsioonilise maikuu asemel sel aastal sügisel, 10.-12. septembrini.

Tamsalu Päevad avatakse ametlikult 10. septembril kell 19:00 kontserdiga Tamsalu Kultuurimajas, kus esinevad Tamsalu taidlejad ning peaesinejaks on Maarja-Liis Ilus. Pilet 8€.

Sügisene Tamsalu päevade programm pakub mitmekülgset avastusrõõmu kolme päeva jooksul. Laupäeval, võib maitsete elamuseks võib sammud seada mõnda kodukohvikusse  või mööda Kesk tänavat uudistada laada alal. Kultuurimajas võib osa saada huvitavast loengust või pisematega tutvuda beebikooli tutvustusega. Veidi suuremad võivad oma sammud seada kooli poole, kus õppetöö asemel saab kooli eest uudistada mootoratta näitusel või tunda rõõmu batuutidel ja näomaalingutest lastealal. Kindlasti tasub vaadata ka koolis toimuvat teadusbussi etendust. Julgemad noored ja vanad võivad sammud seade kultuurimaja juurde ning tutvuda Eesti rahvusspordiga KIIKING.

11. septembri õhtul tuleb seada tammeparki, kus toimub meeleolukas Tamsalu Päevade tantsuõhtu, kus peaesinejaks on Karl-Erik Taukar Band. Soojendusena mängib ansambel Fantaasia ning peole paneb meeleoluka punkti DJ Kerdo.

Pilet eelmüügist 10€ (kuni 10. septembrini) /11. septembril ja kohapeal pilet 12€.

Piletit on võimalik osta Piletimaailmast.

Tuletame meelde, et kontsertidele pääsemiseks lisaks piletile olema ette näidata ka covid tervisetõend ehk üks kolmest:

  1. vaktsiinipass (viimasest doosist peab olema möödas tootja poolt märgitud aeg)
  2. läbipõdemise tõend (kuni 6 kuud peale läbipõdemist)
  3. negatiivne test (PCR 72h, antigeen 48h)

Kui külastajal ei ole neist võimalik ühtegi esitada, siis tuleb teostada kiirtestimine meditsiinilise töötaja järelvalve all sissepääsu alal. Kiirtest maksab 5€. Testimispunkt on avatud 10:00-17:00 laada alal või 19:00-23:00 tammepargi sissepääsu juures. Kui test on negatiivne, saab külastaja ürituse pileti esitamisel festivali alale sisse.

Kuni 18 aastastele (k.a) ei ole testimine nõutav. 

Tamsalu elanikud on teada tuntud spordihuvilised ning traditsiooniliselt on pühapäev spordipäev! Tamsalu Päevade ajal saab nautida mitmeid sportlikke tegevusi – toimub rulluisuvõistlus “Viru Rull 2021” ning spordikompleksi pargis teeb slackline’i trikke ja õpetab huvilistele maailmastaar Jaan Roose.  Kindlasti ei jää maha pidamata ka tuline tänavakorvpalli võistlus, kus selgitatakse välja Tamsalu parimad 3×3 võistkonnad ning mõõtu võetakse ka rammus, kuna toimub “Tamsalu Rammumees”.