Tamsalu tähistas 25. sünnipäeva

Tamsalu tähistas pidulikult ja meeleolukalt 25. sünnipäeva, mille puhul toimusid möödunud nädalavahetusel Tamsalu Päevad. Varasemalt on Tamsalu Päevade tähistamine jäänud maikuusse, kuid sel korral lükati erandkorras juubelipidustused sügisesse.

Selle aasta viimane suvine päev möödus Tamsalu tänavatel lõbusalt ja harivalt. Avakontserdil esinenud Tapa Muusika- ja Kunstikooli lapsed ning Maarja-Liis Ilus andsid väga uhke ja ilusa avalöögi Tamsalu Päevadele. Laupäeva hommikul äratas linnaelanikke pea 50 masinaga mootorratta lembeliste ühing. Esmakordselt oli püstitatud laadalava, kus esinesid muusikud, teadusbuss ja Tapa valla taidlejad. Lisaks jagasid eakatele teadmisi Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tudengid, kultuurimajas avas Reena Curphey oma isikunäituse, Transpordiamet pakkus võimalust oma oskusi ja teadmisi treenida elektritõukerattaga ning hulljulgemad said end proovile panna kiikinguga. Päeva jäid lõpetama DJ Kerdo, ansambel Fantaasia ning esmakordselt Tamsalu külastanud Karl-Erik Taukar & Band.

Tamsalu päevade spordipäevaks jõudis kohale vihmane sügisilm, kuid vaatamata sellele ei jäänud ükski üritus ära. Õues sai peetud tänavakorvpalli võistlus, rammumehed näitasid jõudu ning selgusid Lääne-Virumaa meistrid rulluisutamises. Lisaks sai nautida muud meelelahutust, slackline meister Jaan Roose näitas trikke tasakaalulindil ning Imre Liivak tutvustas akrobaatika elemente õhkmatil. Avatud oli ka Steel Race Tapa promorada, mis pakkus põnevat väljakutset kõigile.

Kuigi Tamsalu 25. sünnipäev on tänaseks möödas jääb sellest maha üks väga ilus ja meeleolukas mälestus.  Taaskord suutsid Tapa Valla Kultuurikeskus ja Tapa Valla Spordikeskus korraldada koostöös väga mitmekülgse nädalavahetuse, kus tegevusi jätkus kõigile. Aitäh korraldajatele, kõikidele külalistele ja osalistele ning kohtumiseni juba järgmistel üritustel.

“Viru rull 2021” tulemused Tamsalu rollerirajal
LV laps poiss
I kot – Oliver Rand

LV laps tüdruk
I koht– Heli- Ly Kruusmann

Pisirull
I koht– Kirke Koss

Minirull
I Koht– Sandra Kaer

Mees juunior
I koht– Art Markkus Tamm

Nais juunior
I koht– Nele-Liis Võhma

MPRO
I Koht– Gerth Kivima

NPRO
I koht– Helen aart

LV veteran I M
I Koht– Ivari Kruusmann

LV veteran II M
I koht– Lembrit Saart

LV veteran N
I koht– Liivika Toming

Rammumees:
I – Kaido Kuusik
II – Romek Velt
III – Tiit Kallavus

Korvpall:
Tüdrukud kuni 15a
I koht– JaKon Ehituse tüdrukud (Mirell Sassi, Kriste Kreek, Kirke Konnapere)

Poisid kuni 15
I koht– Los Toros noored (Tristan Liblik, Laur Vaher, Marten Langinen, Holger Soll)

Naised
I koht– TMG Õpsid (Maarja Hunt, Kerttu Urm, Johanna Sinik, Maris Uudeküll)

Mehed:
I koht– JaKon Ehitus (Karel Eesmaa, Holden Sepp, Livar LIblik, Eiko Laine)
II koht– Idakeskus/Tapa (Marti Kuusemets, Rait Ageni, Petai Tedrekull)
III koht– Naabrimehed (Raigo Prants, Martin Bollverk, Madis Puusepp)

Steel Race tapa
Tüdrukud
I koht– Linda Kotkas

Poisid
I koht– Lembit Rosina